x

REZERVASYON FORMU

x

Anınızı bizimle paylaşın :)

Şirket Profili / Tarihçesi

 

1998 yılında kurulan firmamız, Türkiye'de tüketici elektroniği sektöründe birçok global şirketle birlikte çalışarak müşterilerine ürün ve hizmetler sunmaya başlamıştır. 2001 yılına kadar su ısıtıcılarında kendini kanıtlamış olan inovasyon ve durmaksızın üretimi hedefleyen firmamız bugün yüzlerce yeni proje ve üretime imza attı.

Acar ailesi, artan çalışan sayısı ve çalışan mühendisleri ve kendi içinde deneyimli üretim kadrosu ile yeni ürün projeleri geliştirmiş ve bugün kişisel bakım, mutfak grubu ve su ısıtıcıları alanında uluslararası bir dünya şirketi haline gelmiştir. Bugün;elektrikli süpürge, elektrikli su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi rondo, et kıyma makinesi, mikser grubu, elektrikli cezve grubu, su ısıtıcısı grubu, çay makinesi ve el blender setleri gibi birçok ürün üretmektedir. 

Saygın firmamızın en önemli prensibi müşterilerimize kaliteli, uzun ömürlü, estetik ve ekonomik ürünler üretmektir. Şirketimiz, sektördeki her türlü gelişen ve yenilenen malzemenin takipçisi ve uygulayıcısıdır.

Amacımız, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni projeler geliştirmek ve rekabetçi fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile AR-GE çalışmaları ile hayallerini hayata geçirmektir. 

Ortaklarımıza ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için şirket içi uygulamalar gözlenebilir ve ölçülebilir bir şekilde planlanmaktadır. Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek, tüm çalışanlarına kalite felsefesini benimsemek ve hissetmek için çalışmalar yaptı.